Tel.číslo:

+420 2 100 231 54

Email:

info@vipnaramky.cz

Zákaznický servis:

od Po do Pá: 8:00 - 15:00

Při objednávce nad 2000 Kč bez DPH doprava po ČR zcela zdarma!

Naše produkty

Informace

TOP výrobky

Certifikát

SSL Certificate
LED světelné náramky - S potiskem
Na skladě
PŘIZPŮSOBITELNÉ

LED světelné náramky - S potiskem

Inteligentní LED textilní náramek je ovládaný rádiovou frekvencí, který umožňuje publiku svítit nebo blikat, podle vámi zvoleného rytmu, rychlosti.Náramek je ze 100% nylonové tkaniny s 5 mini LED lampami. Uprostřed pásků je tzv. ABS, který má na starosti ovládání LED světel, ovladač funguje na 2 baterie typu CR2032, díky kterým pásky dokážou obohacovat náladu až na 6-8 hodinovou párty..Pro zlepšení nálady lze textilní LED náramky nastavit do 3 různých režimů. Rychlé blikání, pomalé blikání nebo stálé světlo.
Přečtěte si více
Údaje
Doba přípravy
8-10 týdny
Oblasti použití
Různé akce, Muzea, Aquaparky, Zábavní parky, Zoologické zahrady, Kempy, Sportovní akce atd.
Minimální odběr
500 buc
Zadat nápis
Nahrát grafiku
Preferovaná vektorová grafika, ale min. Rozlišení 300 dpi. Přijímané formáty souborů: .pdf, .ai, .eps, .psd, .jpg, .png, .tiff
Podrobnosti
Potisk výrobku
Podrobnosti
Inteligentní LED textilní náramek je ovládaný rádiovou frekvencí, který umožňuje publiku svítit nebo blikat, podle vámi zvoleného rytmu, rychlosti.Náramek je ze 100% nylonové tkaniny s 5 mini LED lampami.  Uprostřed pásků je tzv. ABS, který má na starosti ovládání LED světel, ovladač funguje na 2 baterie typu CR2032, díky kterým pásky dokážou obohacovat náladu až na 6-8 hodinovou párty.Pro zlepšení nálady lze LED textilní pásky nastavit do 3 různých režimů. Rychlé blikání, pomalé blikání nebo stálé světlo. Světla jsou k dispozici v 5 různých barvách: červená, žlutá, zelené, modrá nebo bílá, které jsou perfektně viditelné na vzdálenost až 300m.Dálkovým ovladačem patřícím k náramkům můžeme ovládat 5 000 náramků najednou i ze vzdálenosti 200 m.Popis: 

Materiál: 100 nylonová tkanina, Plast ABS
Barvy: červená, žlutá, zelená, modrá, bílá
Režimy osvětlení: Rychlé blikání, pomalé blikání nebo stálé světlo
Láthatóság: 100-300m
Životnost baterie: 6-8 hodin
Rozsah: 200m
Velikost náramku: 15 x 310mm
ABS Velikost: 35 x 20mm
Potisk výrobku
Pro přesné rozměry kontaktujte nás emailem!
Podobné produkty