Tel.číslo:

+420 2 100 231 54

Email:

info@vipnaramky.cz

Zákaznický servis:

od Po do Pá: 8:00 - 15:00

Při objednávce nad 2000 Kč bez DPH doprava po ČR zcela zdarma!

Naše produkty

Informace

TOP výrobky

Certifikát

SSL Certificate

Grafický design

My ve společnosti Wristfield víme, jak důležitá je pro Vás kvalita, pokud jde o náramky, a jsme odhodláni vyrábět pouze náramky na zakázku, které jsou profesionální kvality a zcela vyhovují našim zákazníkům a splňují jejich potřeby a očekávání.

Proto si naše společnost NEÚČTUJE žádné příplatky za návrh náramků na akce, protože potřeby našich zákazníků/klientů jsou pro nás vždy na prvním místě.

Rádi bychom, abyste věděli, jaké možnosti se skrývají v náramcích mimo bezpečný vstup a identifikaci. 

Naši profesionální grafici jsou Vám k dispozici, aby Vám vytvořily dokonalý náramek.

 

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, ať už se jedná o náramky TYVEK, plastové nebo vinylové náramky, ale samozřejmě nabízíme také textilní náramky, šnůrky na krk, silikonové náramky.

Proces návrhu:

  1. Nejprve si vyberete nejvhodnější typ náramku.
  2. Pokud jste našli ten nejlepší náramek nebo doplněk, který vyhovuje Vašim potřebám, stačí, když nám sdělíte potřebné informace, které chcete na náramcích použít. Může to být název vaší akce, místo, datum, loga, propagační loga nebo jakýkoli druh sdělení. Cokoli si budete přát.
  3. Kontaktujte nás
  4. Pošlete nám své nápady a my s vámi zkonzultujeme potřebné detaily.
  5. Vezměte prosím v úvahu tyto minimální technické požadavky. Přijímáme pouze návrhy ve vektorovém formátu (.ai, .eps, .cdr, .pdf). Při tisku nemůžeme zaručit viditelnost čar tenčích než 1 mm.
  6. Po dokončení procesu návrhu Vám zašleme kompletní návrh.
  7. Jakmile vše potvrdíte, zaplatíte, všechny návrhy Vám budou vyhovovat můžeme začít vyrábět náramky na zakázku.

Vidíte, jak je to jednoduché? Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se zeptat a my Vám pomůžeme. Zcela zdarma!

Těšíme se, že se nám ozvete!

 

Proč je dobré nechat si náramky přizpůsobit?

 Náramky na zápěstí jsou doplňky, které se často používají pro vstup a identifikaci. Jejich přizpůsobením budou šité na míru Vaší události. Můžete na ně přidat vlastní text a/nebo logo, abyste zajistili, že padělky budou snadno odhaleny a přístup budou mít pouze Vaši hosté.

Doporučujeme Vám, abyste si náramky upravili podle svých představ a vytiskli na ně vlastní text. Pokud budete náramky používat na více akcích, doporučujeme Vám vytisknout je pro každou akci v jiné barvě. Tímto způsobem můžete zabránit vstupu s padělky nebo dříve použitými náramky.

Přizpůsobitelné náramky nabízejí často nevyužívané marketingové možnosti, tak proč nevyužít své akce a nepřidat vlastní potisk? Zobrazte své logo, slogan, sponzory nebo cokoli chcete. Spousta hostů si náramky uchovává jako vzpomínku, tak se postarejte o to, aby si zapamatovali i Vás. Pokud potřebujete další rady ohledně přizpůsobení náramků, kontaktujte nás nebo si přečtěte náš blog.

Všechny návrhy na zakázku pro Vás bezplatně zkontrolujeme a před výrobou je třeba je potvrdit.

 

Poplatky za tisk

V současné době máme dvě možnosti tisku:

  1. Priority / Expresní tisk
  2. Normal / Standardní tisk

Priorita vede k výrazně rychlejší výrobě/tisku než běžný, standardní režim tisku. Více informací si můžete přečíst u výrobku.