Tel.číslo:

+420 2 100 231 54

Email:

info@vipnaramky.cz

Zákaznický servis:

od Po do Pá: 8:00 - 15:00

Při objednávce nad 2000 Kč bez DPH doprava po ČR zcela zdarma!

Naše produkty

Informace

TOP výrobky

Certifikát

SSL Certificate

Pro prodejce

Srdečně vítáme prodejce z Evropy, Afriky a Blízkého východu! V současné době máme také to štěstí, že naše produkty lze nalézt ve většině částí světa prostřednictvím našich mnoha skvělých a dobře prosperujících partnerů. Díky jejich zpětné vazbě rozšiřujeme naše zkušenosti, zatímco oni získávají spolupráci s důvěryhodným a stabilním dodavatelem, na kterého se mohou vždy spolehnout.

 

Existuje několik možností spolupráce:

  • Nákup většího množství požadovaných produktů za zvýhodněnou cenu.
  • Druhou možností je evidovat Vaše objednávky v našem systému za vzájemně dohodnutou cenu a my je Vašemu zákazníkovi zašleme anonymně nebo ve značkovém balení určeném prodejcem. Díky tomu nemusíte udržovat sklad ani výrobní kapacitu, stačí maximálně využít síť svých kontaktů.
  • Třetí alternativou je domluvit se společně na kódu kupónu, který prodejce sdílí se svými partnery. Uplatněním kupónu získají určitou slevu a prodejce je odměněn podle počtu uplatněných kupónů.

 

Ať už si vyberete jakoukoli formu spolupráce, můžete si být jisti, že se stanete součástí férové a profesionální spolupráce.

 

Chcete-li se stát prodejcem, vyplňte prosím níže uvedený formulář a někdo z našich pracovníků Vás bude brzy kontaktovat.

 

 

PŘIHLÁŠENÍ PRO PRODEJCE

Správa dat