Tel.číslo:

+420 2 100 231 54

Email:

info@vipnaramky.cz

Zákaznický servis:

od Po do Pá: 8:00 - 15:00

Při objednávce nad 2000 Kč bez DPH doprava po ČR zcela zdarma!

Naše produkty

Informace

TOP výrobky

Certifikát

SSL Certificate

Blog

NÁRAMEK, JEHOŽ KAŽDÝ POVRCH JE CENNÝ!
13
Červenec

Udělali jste někdy tu chybu, že jste na svou akci rozdali náramky maximálně s jendím logem? Buďte si jisti, že se to stalo i jiným. Ale pokud si přečtete tento příspěvek, už se to zaručeně nestane.

PROČ JE TO VÍCE NEŽ NÁRAMEK?
14
Červenec

Firmy si náramky obvykle představují pouze jako předměty pro kontrolu přístupu nebo identifikaci hostů. Zde ale najdeme mnohem více a složitějších možností. Setkáváme se s mnoha případy, kdy účastníci určité akce nosí obdržené náramky i týdny po akci. Proč tomu tak je?

K ČEMU SLOUŽÍ NÁRAMEK?
14
Červenec

Náramky jsou na akcích stále častější. Vstupní náramky slouží především k určení práva vstupu do určitých prostor.

EXTRA ZABEZPEČENÍ VE 2 KROCÍCH - S NÁRAMKEM
14
Červenec

Jak můžete pomocí náramku dosáhnout vyšší bezpečnosti? Primární funkcí našich náramků je samozřejmě bezpečný přístup a/nebo identifikace. Tímto způsobem je vaše akce zcela bezpečná, protože naše náramky jsou nepřenosné (s výjimkou silikonových náramků a plastových výrobků s plastovými uzávěry). Nejsou pružné, takže náramek zůstává stabilní (časový interval závisí na výrobku) ve stavu, v jakém jej hosteska při vstupu nasadí na zápěstí. 

ROZZAŘTE SVOU AKCI - ZA NĚKOLIK HALÉŘŮ!
14
Červenec

Světelné efekty jsou samozřejmě důležitým doplňkem večerní párty a akcí. Z tohoto důvodu se párty nepořádá ve světle lampy :)

JAKÝ TYP NÁRAMKU JE PRO VAŠI AKCI VHODNÝ?
14
Červenec

Je důležité si uvědomit, že primární funkcí náramků je identifikace, která zajišťuje bezpečný vstup. Nicméně všechny události se liší. To platí i pro místo konání akce, počasí, dostupný rozpočet a počet účastníků. Níže Vám pomůžeme vybrat ideální náramek pro Vaši událost.